Türkiye (+90) Türkiye (+90) Türkiye (+90) Türkiye (+90)

Satış / dolandırıcı telefon numaranızı kolayca nasıl elde edebilir?

Çünkü telefonu kullanmak günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sigorta, satış, kredi, emlak vb. Satış görüşmeleri alacak mısınız? Bu tür aramaları ilk aldığınızda sessizce reddedebilirsiniz, ancak zamanla onları gerçekten sinir bozucu bulacaksınız. Dolandırıcılar telefon numaranızı aldığında ve paranızı ve bilgilerinizi çalmak için otomatik aramayı kullandığında. İletişim bilgilerimizi nasıl alabileceklerini öğrenmek ister misiniz? Sıradan insanların telefon numaralarının bu durumlarda başkaları tarafından kolayca elde edilebileceğini listeliyoruz.


• Güvenli olmayan bir uygulamaya kaydolurken / oturum açarken.

• Sosyal medyada gerçek telefon numaralarını kullanın.

• Online ürün satın almak için cep telefonunuzu kullanın ve teslimatın telefon numarasını girin.

• İnternet çevrimiçi formlarını, anketleri, duyuruları ve diğer bilgileri doldururken.

• Ücretsiz Wifi'ye bağlandığınızda.


Bunlar, telefon numaranızı açıklamanın en kolay nedenleridir. Öyle bile olsa, tüm bunlardan tamamen kaçınılamaz. Bilgisayar korsanları büyük web sitelerini veya mobil uygulamaları işgal ettiğinde, telefon numaranız da onlar yasa dışı olarak ele geçirilecektir. Bazı normal şirketler ve operatörler de telefon numaralarınızı satacaktır.

Bazı alışveriş sitelerine kaydolmak için cep telefonu numaranızı kullanmamanızı tavsiye ederiz. Anketi doldurun, gerçek telefon numarasını rastgele doldurmayın, bağlantıyı rastgele tıklamayın ve kişisel bilgilerinizi hiçbir yerde paylaşmayın.

Telefon dolandırıcılığı nasıl belirlenir?
Yaygın dolandırıcılık türleri

Telefon dolandırıcılıkları her zaman büyük bir sorun olmuştur ve en aldatıcı dolandırıcılıklardan bazıları, teknolojinin gelişmesiyle birlikte giderek daha popüler hale gelmektedir. Bu dolandırıcılıklar kurbanın tüm birikimlerine mal olabilir. Bu nedenle, farklı dolandırıcılık türlerini ve bunlardan nasıl kaçınılacağını anlamak önemlidir. Bunlar en yaygın telefon dolandırıcılıklarından bazılarıdır.

Sıkça Sorulan Sorular Cevapları

Servisimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Biz size zengin, basit ve hızlı bilgi vermeyi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Tel-No'nun "Sık Sorulan Sorular" sayfasını ziyaret edin. Umarım sana yardım edebilirim. Sorunuzun cevabını bulamazsanız, bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz ve e-postayı aldıktan sonra size zamanında cevap vereceğiz.