Türkiye (+90) Türkiye (+90) Türkiye (+90) Türkiye (+90)

Sıkça Sorulan Sorular Cevapları

Servisimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Biz size zengin, basit ve hızlı bilgi vermeyi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Tel-No'nun "Sık Sorulan Sorular" sayfasını ziyaret edin. Umarım sana yardım edebilirim. Sorunuzun cevabını bulamazsanız, bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz ve e-postayı aldıktan sonra size zamanında cevap vereceğiz.


Şüpheli aramalar nasıl bulunur / bildirilir?

Bilinmeyen numaraların raporlarını bulmak veya şüpheli aramaları bildirmek için şu adımları izleyin:

• Sağ üst köşeye gidin ve "Ülke" bölümünden ülkenizi seçin.

• "Arama kutusuna" tam telefon numarasını girin.

• "Ara" düğmesini tıklayın.

• Telefon numarası ile ilgili bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Bir telefon numarasını bildirmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

• "Yorum" düğmesini tıklayın.

• Çağrı türünü seçin. Seçtiğiniz arama türünün doğru olduğundan emin olun.

• Herhangi bir yanlış veya kişisel bilgi paylaşmadan yorum yayınlayın.

• "Gönder" düğmesini tıklayın.


Neden arayan adı veya bilgisi yok? Telefon numarasını da bulamıyorum!

Verilerimiz mükemmel değil. Bazı telefon numarası bilgileri çeşitli nedenlerle kullanılamayabilir veya eski olabilir. Verilerimiz tüm telefon numaralarını kapsayamaz. Şu anda görüntülediğimiz arayan adı yalnızca doğrulanmış telefon numaraları içindir. Telefon numarasını bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmek için bir e-posta gönderin, kullandığımız veritabanını genişletmek için çok çalışmaya devam edeceğiz.


Telefon numarası hakkında hangi bilgileri görebilirim?

Telefon numarasının bulunduğu şehir, operatörün adı ve telefonun sabit veya cep telefonu kullanıp kullanmadığı dahil olmak üzere veritabanında bulunan tüm bilgileri size sağlayacağız. Telefon numaralarıyla ilgili kullanıcı derecelendirmeleri ve yorumları.


Hangi ülkeler destekleniyor?

Tel-No, halka açık verilerden toplanan bilgilerin sağlayıcısıdır. Hizmetimiz, dünyanın her yerinden kamuya açık kayıtları bir araya getirerek çalışır. Şu anda desteklediğimiz ülkeleri web sitesinin ana sayfasından kontrol edebilirsiniz.


Arama hizmetini kullanmanın bir ücreti var mı?

Tel-No.net size web sitesindeki tüm bilgileri sağlar, ücretsizdir. Size herhangi bir kuruşa mal olmayacak. Memnun olduğunuz bilgileri burada bulmaktan gurur duyacağız. Tatmin edici bir cevap bulamazsanız, ortağımızın ücretli hizmetinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme süresi alabilirsiniz ve tam geri ödeme hizmetinden memnun kalmazsınız.


Olumsuz yorumlar nasıl silinir?

Yorumun aşağılayıcı, müstehcen, ırkçı veya uygunsuz yorumlar içerdiğini fark ederseniz. İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yanlış yorumu silmek için.


Telefon numaramı ve bilgilerimi nasıl silebilirim?

Telefon numaranız web sitesinde görüntüleniyorsa, tüm kullanıcıların gizliliğine saygı duyuyoruz. Telefon numaranızı web sitesinden kaldırmamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Satış / dolandırıcı telefon numaranızı kolayca nasıl elde edebilir?

Çünkü telefonu kullanmak günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sigorta, satış, kredi, emlak vb. Satış görüşmeleri alacak mısınız? Bu tür aramaları ilk aldığınızda sessizce reddedebilirsiniz, ancak zamanla onları gerçekten sinir bozucu bulacaksınız. Dolandırıcılar telefon numaranızı aldığında ve paranızı ve bilgilerinizi çalmak için otomatik aramayı kullandığında...

Telefon dolandırıcılığı nasıl belirlenir?
Yaygın dolandırıcılık türleri

Telefon dolandırıcılıkları her zaman büyük bir sorun olmuştur ve en aldatıcı dolandırıcılıklardan bazıları, teknolojinin gelişmesiyle birlikte giderek daha popüler hale gelmektedir. Bu dolandırıcılıklar kurbanın tüm birikimlerine mal olabilir. Bu nedenle, farklı dolandırıcılık türlerini ve bunlardan nasıl kaçınılacağını anlamak önemlidir. Bunlar en yaygın telefon dolandırıcılıklarından bazılarıdır.